ORGANIZACE KROUŽKŮ V TÝDNU 5. – 9. 10. 2020

Dobrý den všem,

po důkladném prostudování současného nařízení vlády a dle opatření vedení Městské haly v Modřicích musíme učinit následující kroky, které platí od pondělí 5. 10. do odvolání.

Kapacita na jeden kroužek je nyní jen 9 dětí. Pokud chcete, aby se dítě zúčastnilo kroužku (na který je již normálně přihlášeno), je nutné napsat email s tím, že přihlašujete dítě na daný kroužek v tomto týdnu  – např.: Přihlašuji Ivanku Malou na středu 7.10, 14:30 – 15:30

Jako předmět napište  Den ,hodinu kroužku, jméno dítěte – např.: Středa 14:30 – 15:30, Ivana Malá.

Budeme brát pořadí dle poslaných mailů se správným přihlášením na daný kroužek, jakmile se dle přihlášených mailů naplní kapacita, děti už nebudeme moci na daný den a kroužek přijmout.

Přihlašujte dětí zatím jen na týden  5.- 9.10.

Na další týden 12. – 16.10. se začne přihlašovat od pátku 9.10.

Přihlášení je vždy na 1 týden, dítě může onemocnět atd.

 

Organizace kroužků od 5. 10. (do odvolání)

Pondělí 15:30 – 17:00

Florbal s Tygříkem – kroužek i nadále bude probíhat, děti budeme vyzvedávat, kapacita na daný kroužek je max. 9 dětí, napište, prosím, email o potvrzení účasti Vašeho dítěte, viz výše.

Úterý  16:30 – 18:00

dočasně zrušeno

Středa 14:30 – 15:30

Sportování s Tygříkem – kroužek i nadále bude probíhat, děti budeme vyzvedávat, kapacita na daný kroužek je max. 9 dětí, napište, prosím, email o potvrzení účasti Vašeho dítěte, viz výše.

Čtvrtek 15:00 – 16:00

dočasně zrušeno – je nám líto, ale velký počet dětí nám ani neumožňuje skupinu rozdělit.

Čtvrtek 17:00 – 18:00

Florbal s Tygříkem – kroužek i nadále bude probíhat, děti budeme vyzvedávat, kapacita na daný kroužek je max. 9 dětí, napište, prosím, email o potvrzení účasti Vašeho dítěte, viz výše.

Situace není lehká, na druhou stranu je snadné všechny kroužky zrušit, ale to my nechceme- zejména kvůli dětem, za situaci nemůžou.

Petr a Ivana

Volnočasové centrum Tygřík Modřice

 

Členství ve Volnočasovém centru Tygřík

Vážení rodiče, pro Vaše děti nabízíme členství ve Volnočasovém centru Tygřík. Členové našeho centra získají:

  • možnost vybrat si až dva kroužky týdně navíc za zvýhodněnou cenu (bez ohledu na věkovou kategorii – prostoru, balonů, hokejek a dalšího sportovního vybavení máme dostatek)
  • slevu na příměstský kemp a tábory s Tygříkem

Cena pro členy Volnočasového centra Tygřík Modřice:

kroužek dle vlastního výběru 2x týdně – 1800,- za pololetí ( 2 sourozenci – každý 2x týdně platba 3400,-)

kroužek dle vlastního výběru 3x týdně – 2200,- za pololetí ( 2 sourozenci – každý 3x týdně platba 3800,- )

Účastníci kroužků budou rozděleni do jednotlivých kategorií dle věku. Nelekejte se, že dítě věkově nezapadá do nějakého kroužku, pracujeme s dětmi a skupinou tak, aby si všichni účastníci zasportovali, pobavili se, něco se naučili a hlavně měli ze sebe a ostatních radost.

Pokud chcete získat členství ve Volnočasovém centru Tygřík, napište na info@centrumtygrik.cz email s předmětem ŽÁDOST O ČLENSTVÍ a do zprávy uveďte jméno a příjmení dítěte, datum narození a které kroužky bude navštěvovat.

Info pro děti a rodiče na začátek kroužků

1) Doporučujeme být na první lekci kroužků. Uvidíte Vaše dítě v akci a také náš přístup a fungování s dětmi. Považujeme to za určitý dobrý základ naší spolupráce. Není problém se kdykoliv pobavit o tom, jak dítě v kroužku funguje a jak postupně roste z Tygříka v Tygra. Po každé první lekci proběhne krátká informativní schůzka – max. 5 min.

2) Prosíme, prosíme, prosíme – dbejte na řádné vybavení dítěte na kroužek – vhodné boty do haly, oblečení určené na sport, lahev na pití jsou určitě nutný základ – nejlépe vše sbalené v podepsaném batůžku.

3) Děti z družiny či školky vyzvedáváme, nikoliv do nich vracíme.

4) Tříleté děti do kroužku nepřijímáme – výjimka je, pokud při náboru či úvodní lekci stačí dětem o rok starším a zbytečně netrpí.

5) Poprosíme naprosto všechny rodiče, kteří chtějí přihlásit dítě do našeho kroužku, či již přihlásili a dosud neposkytli své telefonní číslo, aby byli tak hodní a uvedli jej v přihlášce či v mailu, stát se může cokoliv a zejména na začátku, když se ladí organizace a domlouváme se na fungování vašich dětí, je to nutnost.

6) První týden konání kroužků si budeme ještě telefonicky či maily ověřovat vyzvedávání dětí – počítejte tedy s dotazy na toto téma.

7) Pokud dítě onemocní, poprosíme omluvit mailem či SMS.

8) Pravidla ohledně COVIDU nemusíme moc zmiňovat, platí pro všechny. Dítě vybavte rouškou – při vstupu do haly a pohybu v ní je nutná – pokud dítě sportuje, roušku mít samozřejmě nemusí.

9) Při sportu je nebezpečné mít na těle náramky, řetízky či v uších větší náušnice (např. kruhy). Proto v den konání kroužku tyto věci dětem nedávejte.

10) Děti vyzvedáváme ve školce půl hodiny před začátkem kroužku, ve škole čtvrt hodiny před začátkem kroužku. Pokud dítě vodí zákonní zástupci či chodí samo, je nutné být ve vestibulu haly deset minut před začátkem kroužku.

11) Sledujte aktuality na našem webu www.centrumtygrik.cz, z důvodu konání velkých akcí na hale (Svatováclavské hody apod.) v určitých termínech kroužky neproběhnou – budete o tom včas informováni. Kroužky také samozřejmě neprobíhají v době školních prázdnin a v dny státních svátků.

Děkujeme